הכירו את המותגים המובילים בתחום האספקה הטכנית

חברת עידן 88 גאה לשווק בישראל את המותגים המובילים בעולם. אנו מתמחים בשירותי אספקה טכנית עבור לקוחות פרטיים, אנשי מקצוע, בעלי מלאכה, חברות, תאגידים וגופים ממשלתיים וציבוריים. לרשותנו ניסיון של עשרות שנים בבחירת מותגים מובילים עם תווי תקן בינלאומיים כמו מקיטה, אירווין, דקה ובוש. אנו גם עוסקים בשיווק רציף של מוצרי שטל, סיגנט, קרשר או סטבילה. אנו מספקים ללקוח את המוצר בתוך 24 שעות ומעמידים לרשותו גם שירותי תיקונים. בחברת עידן 88 תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת על מותגים עם מוניטין ואחריות.

המותגים המשווקים על ידי חברת עידן 88 שייכים לכל הקטגוריות של האספקה הטכנית. תוכלו למשל לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית על מוצרים בקטגוריות של כלי עבודה חשמליים וידניים, מוצרים לגינון או אפילו ציוד ניקיון בסיסי. אפשרות אחרת היא לתאם מולנו פגישת היכרות לא מחייבת ולשמוע על כלי עבודה וציוד שטח לענף, סוללות או מטעני מצברים ובוסטרים וגם ציוד הרמה ושינוע. אנו עובדים מול נציגי המותגים המובילים על בסיס קבוע. כתוצאה מכך, יש לנו את הפריבילגיה להציע ללקוחות מחירים אטרקטיביים על מכשירי מדידה ולייזרים, ציוד בטיחות ועבודה בגובה, מוצרי חיתוך והשחזה וכלי אוויר ופנאומטיקה.

צריכים לבצע עבודה מורכבת? ודאו שאתם משתמשים במותג הנכון
המותג משפיע על איכות העבודה שלכם באופן ישיר. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר וודאו מראש את אופי השימוש במוצרי מקיטה, אירווין או דקה. עם מוצרי בוש או שטל לדוגמא תוכלו לבצע עבודות מורכבות בתוך זמן קצר. במקביל תמיד אפשר לגוון את ארגז הכלים עם המותגים המפורסמים מבית שטח, סיגנט או קרשר.

השוו בין מותגים לפי מחירים ומפרט טכני ואל תתביישו לערב אותנו בכל מקרה של התלבטות. תנו לנו לעשות את העבודה הקשה והצטרפו למשפחת הלקוחות המרוצים. בדיקה של המפרט הטכני רלוונטית וחשובה גם במותגים מפורסמים כמו Makita או deca, אך היא חשובה לא פחות במותגים שרק אנשי מקצוע מכירים כמו סיגנט, שטל, קרשר או סטבילה.

מה הקשר בין המותג לבין המחיר?
חושבים שיש צורך בהשקעה של אלפי שקלים על מנת להשתמש במוצרים של המותגים המובילים? כדאי שתכירו את המומחים של עידן 88. אנו מתחייבים לספק עבורכם מחירים אטרקטיביים גם על מוצרים של deca, bosch, Makita או Irwin. מבחינתנו המותג לא קובע את המחיר. הדבר החשוב עבורנו הוא לענות על צרכי הלקוח ולספק עבורו ציוד מוביל בעלות הוגנת.

בחרו מוצר מבין קטלוג הפריטים של עידן 88 או צרו קשר עם נציגינו בהקדם. בואו לקבל הצעת מחיר מסודרת ולא תתחרטו. לרשותנו אנשי מקצוע המכירים את ענף האספקה הטכנית ויכולים להתחייב עבורכם על הקצאת כלי עבודה מעולים של סטבילה ומותגים רבים אחרים.