קריטריונים לבחירת מברגה מקצועית

אנחנו בחברת עידן 88 יכולים להמליץ לכם על שורה ארוכה של כלי עבודה ידניים או חשמליים. לרשותנו ניסיון של מעל 20 שנה בהתאמת פתרונות בענף הבנייה. אנו עובדים מול לקוחות פרטיים, קבלנים, אנשי מקצוע, טכנאים וגופים מוסדיים. הניסיון מבטיח התאמה אידיאלית של כלי עבודה וגם עוזר לחסוך בהוצאות. תוכלו לתאם מולנו פגישת היכרות לא מחייבת ולקבל ייעוץ מלא בהתאם לדרישות שתציבו. אנו מתחייבים לעשות הכל על מנת לעמוד במסגרת התקציב שלכם. צרו קשר עם הנציגים שלנו בהקדם או השאירו פרטים באתר הרשמי.

הניסיון של חברת עידן 88 מלמד כי יש מספר קריטריונים על פיהם כדאי לבחור כלי עבודה חשמליים. בכל הנוגע לכלי עבודה שתפקידו להדק, לשחרר, להחדיר או לחילופין להוציא ברגים במהירות וביעילות, הדגש הראשון הוא על המותג. חברות בינלאומיות משווקות על ידינו ללקוחות בכל רחבי הארץ. רכישת כלי עבודה המיוצר על ידי חברה מובילה ובעלת מוניטין מבטיחה שביעות רצון לטווח ארוך. בדקו מי עומד מאחורי הכלי ורק לאחר מכן החליטו האם לרכוש אותו. כך תוכלו לחסוך זמן ולהשיג תוצאות אופטימאליות בהוצאה מינימאלית.


מפרט טכני ומשקל הכלי
קריטריון שני לבחירת מברגה מקצועית הוא המפרט הטכני. המפרט מהווה את תעודת הזהות של כלי עבודה חשמליים. באמצעות סקירה קצרה של המפרט הטכני ניתן ללמוד על רמת המקצועיות של הכלי, על ההתאמה שלו לצרכי העבודה וגם על אופי השימוש והבטיחות. המפרט הטכני מפורסם על ידי היצרן והוא משמש בתור פקטור להשוואה בין מוצרים שונים. בנוסף, מפרט טכני עוזר להבחין בין נתונים רלוונטיים כגון מהירות סיבוב, סוג סוללה, כוח סגירה, הספק ועוד.


קריטריון שלישי בו כדאי להיעזר הוא המשקל. בכלי עבודה חשמליים יש משמעות גדולה למשקל, היות והוא משפיע על רמת היציבות ועל העבודה בפועל. משקל גבוה יכול להתאים לעבודות מוכבות על גבי משטחים חזקים. מנגד, משקל נמוך של כלי עבודה חשמליים יהפוך אותם לרלוונטיים רק עבור לקוחות פרטיים. כלי עבודה במשקל נמוך יכול לעזור לבצע תיקונים ספציפיים בלבד.


מחיר ושמירה על כללי הבטיחות
אי אפשר להשוות בין כלי עבודה חשמליים או ידניים מבלי להתייחס לסוגיית המחיר. אנו מציעים לכם לתאם פגישה עם אחד המומחים של עידן 88, לשמוע על כלי עבודה חדשים במחירים נוחים ולהתקדם לדור הבא של פתרונות הבנייה. בואו לחסוך בהוצאות בלי לוותר על איכות הכלי והשיגו יתרון מול המתחרים בענף שלכם.


רכישת כלי עבודה חשמליים דרך חברת עידן 88 תעניק לכם ערך מוסף. איתנו תוכלו לשמור על הבטיחות לפני, במהלך ואחרי העבודה. התייעצו איתנו בכל מקרה של התלבטות והצטרפו למשפחת הלקוחות המרוצים. השאירו פרטים באתר או חייגו לנציגינו בהקדם. בואו לקבל הצעת מחיר מסודרת ותגלו עולם שלם של אפשרויות חדשות.