מציבים רף גבוה עם סולמות איכותיים

חברת עידן 88 שמחה להציע ללקוחותיה שירותי אספקה טכנית ברמה הגבוהה ביותר בישראל. ניסיון של עשרות שנים וצוות של אנשי מקצוע, יועצים, מהנדסים ובעלי מלאכה עומדים לרשותכם בכל רגע נתון. איתנו תוכלו להזמין עוד היום כלי המשמש לטיפוס לגובה ולקבל אותו בתוך 24 שעות. אנו מפעילים צי רכבים לפי איזורים בארץ ולרשותנו מחסני שירות בדרום ובמרכז. הצוות המיומן מציע שירותי ייעוץ ללא התחייבות ומספק פתרונות טכניים יצירתיים.

 

כלי טיפוס המיוצר על ידי מותגים מובילים ונמכר בחברת עידן 88 יכול לשמש אתכם לצרכים רבים. ראשית, המבנה הבסיסי שלו יבטיח יציבות אופטימאלית וישפר את רמת הבטיחות באתרי עבודה, בבית או בחצר. שנית, איתנו תוכלו לרכוש כלי  טיפוס עם מספר שלבים לפי בחירה ולשלב שני מוטות לחיזוק ויציבות. הכלים שלנו עשויים חומרים חזקים המסוגלים לשאת אתכם במהלך העבודה, או לחילופין לשמש לטובת נשיאת מתכות, חומרי גלם, פלסטיק ועץ.

 

אל תתפשרו על תווי התקן

רכישת סולמות היא משימה קשה מכפי שנהוג לחשוב. בקטלוג המוצרים של חברת עידן 88 תוכלו למשל לבחור בין כלי טיפוס תקני המיוצר מעץ כפול ומעולה עם מוטות פלדה, או להעדיף מוצר רב מקצועי גבוה יותר. מבחינת מידות, יש להבחין בין כלי טיפוס של 4X2, 5X2, 6X2, 7X2 או 8X2.

 

לרשותנו פתרונות טיפוס המיוצרים מאלומיניום דו צדדי המיועדים למקצוענים ובעלי מלאכה, או כלים מתפרקים שמתאימים לעבודה בעומס של עד 180 ק"ג. הכלים המתפרקים מיוצרים גם הם מאלומיניום והם כוללים 2 מוטות הרחבה משני הצדדים. אפשרות אחרת היא להשתמש בהם כסולם יחיד או כפול דו צדדי. יש אנשי מקצוע המנצלים את היציבות של האלומיניום ומשתמשים בכלי טיפוס בתור פיגום. הוא נוח להובלה בתוך טנדרים ועלותו משתלמת בהשוואה לאלטרנטיבות.

 

הדבר החשוב הוא לא להתפשר על תווי התקן. בסופו של דבר, סולמות צריכים להחזיק אתכם ואת הציוד למשך זמן. על הכלי להיות מספיק יציב גם תחת תנאי מזג אוויר קיצוניים. הוא חייב להחזיק בתווי התקן הנדרשים ולהציע את השירות האידיאלי עבור אנשי מקצוע, בעלי מלאכה ולקוחות פרטיים.

 

איך בוחרים כלי טיפוס?

כדי לבחור כלי טיפוס איכותי תוכלו להתייעץ עם הנציגים של חברת עידן 88. אנו מכירים את החידושים האחרונים בתחום, מתמחים באספקה טכנית מיידית וגם עוזרים לחיסכון בהוצאות. דרכנו תשמעו על הפרמטרים הנכונים לבחירת כלי טיפוס. נצלו את המידע המופיע באתר האינטרנט של עידן 88 וקראו את המפרט הטכני המדויק של המותגים השונים. בררו איזה כלי טיפוס יכול להתאים לעבודה שלכם והוסיפו מימד של יציבות למקצוע.

 

רוצים לבחור כלי טיפוס ולא יודעים מאיפה להתחיל? השאירו פרטים באתר או צרו קשר עם המומחים של עידן 88 כבר עכשיו!