כלי עבודה לאנשי מקצוע ובעלי מלאכה

מגוון רחב של אנשי מקצוע זקוקים לכלים איכותיים על מנת לבצע את עבודתם. אנחנו בעידן 88 מכירים את הדרישות של בעלי המלאכה ומעמידים לרשותם שורה ארוכה של יתרונות. אצלנו ניתן למצוא את כל הכלים תחת קורת גג אחת. לרשותנו צוות הכולל אנשי שיווק, מומחים ויועצים הפועל מול לקוחות פרטיים, חברות וארגונים. החברה מפעילה צי רכבים לפי איזורים שונים בארץ ובנוסף, אנו מקפידים על עמידה בקריטריונים המחמירים ביותר ומחזיקים בתו תקן המוכר על ידי הגופים המובילים בעולם.

 

כל המוצרים והפריטים הנמכרים על ידי חברת עידן 88 יכולים לשמש אנשי מקצוע במהלך העבודה השוטפת. רק אצלנו תקבלו מידע אמין ומחירים נוחים על כלים חשמליים כגון מקדחות, מברגות, משורים, משחזות ומפזרי חום. אנו מזמינים אתכם לאולם התצוגה או לאתר האינטרנט ומבטיחים יחס אישי לכל לקוח. בואו לשמוע הצעת מחיר נוחה ולברר על פטישונים, רוטרים, מלטשות ומברגות או מקדחות נטענות.

 

באילו כלים כדאי להשתמש?

כל סוגי העבודות מבוצעות באמצעות הכלים של עידן 88 ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות. ראשית, תוכלו להשתמש בכלי עבודה וציוד שטח לענף הבנייה. לרשותנו קטלוג מגוון של מערבלים, מכונות קרמיקה, הליקופטר, מחרצות בטון וגנרטורים. אנו מחזיקים את הציוד במחסנים ייעודיים ושומרים על תחזוקה אופטימאלית. בתחום הציוד הטכני יש לנו גם גנרטורים, קומפרסורים ומשורי בטון ואבן.

 

לא חייבים להשתמש בכלים חשמליים על מנת להשיג את המטרה של אנשי מקצוע. כל לקוח המעוניין להגיע לתוצאות בתוך זמן קצר מוזמן לפנות אלינו בהקדם. בואו לשלב בין מכשירי מדידה ולייזרים לבין ציוד בטיחות ועבודה בגובה. תוכלו גם לרכוש ציוד ידני ולהשתמש בכלים בסיסיים כגון פליירים וקטרים, מברגים וביטים, אקדחי סיכות, אביזרים לרכב ועוד.

 

למה לרכוש דרכנו את הכלים?

הבחירה בארגז כלים יכולה להיות ארוכה ומתסכלת עבור אנשי מקצוע. יש מגוון רחב של כלים, מותגים וחברות ולא תמיד קל לקבל החלטה. בעלי מלאכה לדוגמא צריכים להתמודד עם שיקולים רבים בבואם לבחור כלים. עליהם לבחון את אופי השימוש במוצרים ולבדוק גם את רמת הבטיחות וההתאמה לסוג העבודה. אלו סוגיות מרכזיות המשפיעות על הקריירה של אנשי מקצוע בתחומים רבים.

 

איתנו תוכלו לחסוך את המאמץ ולשפר את היכולות שלכם. אם אתם עוסקים בענף הבנייה, השיפוצים, הקמת התשתיות או התיקונים, נשמח להעמיד לרשותכם כלים מובילים במחירים הוגנים. לעומת זאת, אם אתם רק רוצים לגוון את ארגז הכלים הביתי – יש לנו פתרונות במיוחד עבורכם. צרו קשר עם אחד הנציגים של עידן 88 והתקדמו לדור הבא של הכלים. אל תישארו מאחור ואל תסכימו לשלם מחיר מופרז. בואו להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים ותיהנו מעבודה ברמה הגבוהה ביותר בישראל.