איך בוחרים רתכת מבין הסוגים הקיימים?

אנשי הצוות של עידן 88 ישמחו להסביר לכם כיצד בוחרים כלי עבודה חשמליים בצורה נכונה. אנו משווקים את הכלים המיוצרים על ידי החברות המובילות בעולם ומזמינים אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות. לרשותנו ניסיון משמעותי של עשרות שנים באספקה טכנית. אנו עובדים מול לקוחות פרטיים, בעלי מלאכה, חברות וגופים ממשלתיים וציבוריים. היתרון שלנו בא לידי ביטוי בהתאמה מושלמת בין מחירים נוחים לבין איכות ללא פשרות. בנוסף, חברת עידן 88 גאה להפעיל צי רכבים לפי איזורים שונים בארץ. המשמעות היא אספקה מהירה של כל סוגי הכלים.

 

השאלה איך בוחרים כלי עבודה תלויה בצרכים שלכם. תאמו פגישת ייעוץ לא מחייבת עם אחד הנציגים של עידן 88 ובדקו אילו אפשרויות עומדות בפניכם. בשלב השני תוכלו להגדיר את מסגרת התקציב ולהשוות בין כלים וציוד לפי מפרט טכני. במידה ואין לכם את הניסיון הדרוש, הנציגים של עידן 88 יעשו זאת עבורכם. תנו לאחד מאיתנו למצוא כלי עבודה יעילים ותוכלו לשפר את הביצועים והתוצאות.

 

הכלים הבולטים בענף הריתוך

לא מעט שינויים עברו על ענף הריתוך בשנים האחרונות. אנחנו בעידן 88 נשארים עם אצבע על הדופק ולכן יכולים לעזור לכם למצוא את כלי העבודה הבטוחים, המדויקים והיעילים ביותר. מגוון הכלים בשוק עלול לבלבל את מי שאינו מכיר את ההבדלים בין המותגים והמוצרים. בקטגוריה אחת של כלים ניתן למצוא רתכת רגילה בעלת זרם חילופין. זהו כלי זול יותר מציוד אלקטרוני אך מנגד הוא גם פחות נוח לתפעול שוטף. לעומת זאת, אצלנו תמצאו פריט אלקטרוני המשמש לטובת ריתוך. זהו הכלי הנפוץ בענף והוא פועל עם כרטיס אלקטרוני ייעודי, בניגוד לכלים מסורתיים שהופעלו עם שנאי. ציוד אלקטרוני נחשב נוח לשימוש, הוא כולל כפתור דימי ויש לו חיישנים המקלים על עבודה ממושכת.

 

אפשרות לא פחות אטרקטיבית של רכישת ציוד בענף הריתוך היא לבחור כלי 2CO. זהו כלי גדול עם משקל מאסיבי, המבוסס על שימוש בפחמן דו חמצני. הכלי אינו מתאים לשימוש ביתי או פרטי והוא נפוץ בעיקר בקרב תאגידים, חברות וגופים. גם אנשי מקצוע ושכירים משתמשים בכלי הזה לטובת ביצוע עבודות מורכבות.

 

שירות תיקונים מהרגע הראשון

איתנו לא תצטרכו לחשוש מפני תקלות נפוצות בכלי עבודה חשמליים. יש לרשותנו מעבדה הפועלת לטובת לקוחות בכל רחבי הארץ. התיקונים מבוצעים במעבדות החברות עצמן ותוך שימוש בחלקים מקוריים בלבד. שירות התיקונים יאפשר לכם לחזור לשגרה במקרה של תקלה או בעיה, אך לחילופין הוא גם ישמש עבורכם בתור גיבוי.

 

רוצים לקבל פרטים נוספים על כלי עבודה חשמליים או ידניים? מעוניינים לשדרג את הביצועים בתחום הריתוך? השאירו פרטים באתר או צרו קשר בהקדם עם המומחים ל חברת עידן 88.