אספקה טכנית של משורים לכל הענפים

מחפשים חברה דרכה תוכלו לתאם אספקה טכנית ברמה גבוהה? ברוכים הבאים לאתר של עידן 88. רק אצלנו תקבלו מידע אמין על כלי עבודה חשמליים וידניים, מוצרים לגינון, ציוד שטח, ציוד הרמה ושינוע, מכשירי מדידה ולייזרים וכמובן ציוד בטיחות. אנו שמים דגש על ייבוא כלי עבודה המיוצרים על ידי מותגים מובילים. חברתנו מחזיקה בתווי תקן בינלאומיים ומקפידה על סטנדרטים ללא פשרות. לרשותנו אנשי מקצוע המספקים שירותי ייעוץ ללא התחייבות. אנו עובדים כבר שנים רבות מול לקוחות פרטיים, גופים ציבוריים, חברות ועוד.

 

ישנה אפשרות לאספקה טכנית של כל סוגי הכלים תוך 24 שעות בלבד. בקטגוריה של משורים לדוגמא תוכלו לבחור את הכלי המתאים לכם לפי מפרט טכני, מחיר או אופי העבודה. השתמשו בכלי ניסור מקצועי לטובת גינון ובדקו אפשרות לשילוב כלים עם מנוע בנזין בהספק של 5.7 כ"ס. בנוסף, תוכלו לבצע עבודות מורכבות של גיזום עצים עם כלים בהספק של 1,800 וואט, מנוע חשמלי, עומק חיתוך של 300 מ"מ ומשקל של 6 ק"ג. טווח המחירים של המוצרים המובילים נע בין מאות לאלפי שקלים והוא עולה בקנה אחד עם הצרכים של הלקוחות.

 

למה לבצע אספקה טכנית דרך עידן 88?

רק בחברת עידן 88 תוכלו לרכז את כל היתרונות של אספקה טכנית יעילה ומהירה. ראשית, הניסיון מלמד אותנו כיצד לספק ללקוח את המוצרים ובאיזה אופן להמליץ על כלי עבודה חשמליים או ידניים. לרשותנו אנשי מקצוע המכירים את ענף הבנייה, הגינון, השיפוצים, התחזוקה, הגיזום והלוגיסטיקה. אנו מחזיקים את המוצרים במחסנים ייעודיים ושומרים על תחזוקה קבועה. מוצרים המשווקים על ידינו מתאימים לשימוש מיידי והם נמכרים במחירים נוחים ומפתיעים.

 

שנית, חברת עידן 88 גאה להפעיל צי רכבים לפי איזורים שונים בארץ. איתנו לא תצטרכו לבזבז זמן על התנהלות מול חברת שליחויות וגופים פרטיים. רכזו את השאלות שלכם במקום אחד ועקבו אחר ההזמנות. תאמו אספקה טכנית של כלי עבודה לכל ענף בו אתם עובדים ולא תתחרטו. מעבר לכך, השירות שלנו מתאים לבעלי בתים וגינות שרק רוצים להשתמש בכלי עבודה בסיסיים.

 

שירות תיקונים לאחר האספקה

השירות האמין של חברת עידן 88 לא מסתיים לאחר אספקה טכנית של כלי עבודה חשמליים או ידניים. אנו מפעילים מעבדות לתיקון כל סוגי המכשירים ומתחייבים לשימוש בחלקים מקוריים בלבד. נציגי החברה שלנו מציבים את הבטיחות בראש סדר העדיפויות, אך עושים זאת בעזרת טכניקות משוכללות המוכיחות את עצמן בטווח הקצר והארוך.

 

עוסקים בגינון וזקוקים לאספקה טכנית? רוצים לבצע עבודת ניסור עם כלי אוויר ופנאומטיקה? מחפשים ציוד לריתוך והלחמה? אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. צרו קשר בהקדם עם הנציגים של חברת עידן 88 או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם.